PRL – skęstančiųjų gelbėjimas pačių skęstančių reikalas?

Net praleidęs šioje įstaigoje beveik metus, negaliu lengvai ir paprastai dėstyti savo požiūrio. Per für daug unikali ši vieta – prieštaringa, pretenzinga, potenciali ir dar nemažai epitetų surasčiau. azg?n Ko gero svarbiausiu įvardinčiau – mano antrasis gyvenimo wholesale mlb jerseys universitetas. wholesale jerseys Čia vėl atsistojau ant savo kojų (nors ir sėdžiu vežimėlyje :)) wholesale mlb jerseys Taigi šis periodas reikalauja ypatingo dėmesio – smulkios analizės ir aprašymų. Todėl ir neskubėjau apie tai rašyti. Manau reikalingas šioks toks „buferinis“ laiko tarpas, kad išlikti objektyviu ir nepasiduoti emocijoms. Nors karštos“ žinios“ irgi vertingos… (taip pat vėliau bus temoje PRL).

Stuburo traumą išgyvenusių nuomone, tai geriausia, ką Lietuvoje Meet-Up galima rasti. Ar ši nuomonė pagrįsta? Šią temą, taip pat slaugos, bendradarbiavimo, metodikos, specialistų kompetencijos bei kvalifikacijos temas ketinu paliesti rašydamas apie šią įstaigą. Manau, kad kiekviena vieta, kurioje pacientas gali progresuoti, yra verta dėmesio. Svarbu tinkama motyvacija.

Dar vienas (manau vienas svarbiausių) aspektas – med. personalas. wholesale jerseys Šiuo požiūriu PRL taip pat „pasižymi“. Nuo pagarbos prie?as? vertų, nesavanaudiškų specialistų iš didžiosios raidės iki svarbiausia? visiškų nemokšų. PRL`as platus Sveiki ir įvairiaspalvis kaip ir pasaulis. wholesale jerseys Sakoma – jeigu negali pakeisti aplinkybių, pakeisk požiūrį į jas. PRL`ui tai tinka visu 100-tu procentų.

Neigalus.info | apie negalią ir galias

↑ Grab this Headline Animator

3 atsakymai į“PRL – skęstančiųjų gelbėjimas pačių skęstančių reikalas?”

 1. Suprantu Jūsų susidariusią nuomonę ir jausmus apie Palangos Reabilitacijos Ligoninę. Noriu pasakyti, kad kiekvienas įstaigoje dirba savo darbą ir stengiasi dėl svečio-paciento joje visomis savo išgalėmis, tiek bendraujant, tiek suteikiant profesionalią pagalbą Jums. Mes negalime patikti visiems savo išvaizda ar kalbos manieromis, bet užtikrinu Jus, kas mūsų kompetencijoj, padarome viską sąžiningai, pagal paciento būklę. Nuo visos ligoninės personalo atsiprašau Jūsų, jei nepateisinom tai, ko tikėjotės.

  • Laba diena,

   Malonu, kad pastebėjote mano mintis ir replikuojate. Tiesa senokai rašiau, tačiau geriau vėliau nei niekada. Sutinku su Jumis iš esmės – Jūsų įstaiga yra tikrai geriausia Lietuvoje. Taip, Jūs turite tinkamiausią bazę ir resursus (žmogiškuosius taip pat), tačiau mano patirtis parodė, kad egzistuoja mano nuomone ne visai tinkamas požiūris į pacientą, procesus, organizavimą. Tai nėra kažkaip neįprasta tokio pobūdžio paslaugas teikiančiai įstaigai, nes tai žmogiškuosius santykius apimantys procesai, o čia išvengti subjektyvumo labai sunku. Mano subjektyvia nuomone tikslesnė ar operatyvesnė reakcija į paciento/kliento poreikius bei lankstumas sprendimuose būtų tai kur reiktų skirti daugiau dėmesio. Nereiktų orientuotis į simpatijas/antipatijas nes čia variantų kaip ir atspalvių.
   Tačiau be šių pipirų turiu pripažinti, kad iš visų analogiškas paslaugas teikiančių įstaigų vienareikšmiškai išskirčiau Jus. Gal todėl, kad nebandžiau kitur. Tačiau būsiu atviras – nebuvo net minties ieškoti geriau!

   Sėkmės ir iki greito! (nes net nemanau važiuoti kitur)

 2. o kokia nostalgija PRL’ui, reabilitavausi ten nuo 99 metu 4 metus kasmet, oi kiek daug zmoniu dabar noreciau pasakyti dideli AČIŪ, kiek dabar zinau dalis ju jau nebedirba. O kas liecia blogus atsiminimus tai jie jau senai uzmirsti ir like tik geri atsiminimai.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *