Sveiki,

Ilgai ruošiausi ir pagaliau atėjo laikas pradėti 🙂

Nemažai sugaišau su formos – tinklaraščio dizaino ir funkcionalumo – klausimais. Vienur gražiau, tačiau nefunkcionalu, kitur funkcionalu, tačiau da negražu…. Žinoma ši mintis kilo po traumos. Tuomet kai atsidūriau reabilitacijos ligoninėje Palangoje. Ne iš karto apsisprendžiau dėl formos ir turinio. Abejojau ir svarsčiau – nuo formalesnio portalo iki asmeninio pobūdžio tinklaraščio. Po ilgų svarstymų cheap jerseys pasirinkau pastarąją – (asmeninis tinklaraštis). ASMENINĖ PATIRTIS tapo atradimų šaltiniu. Turėjau pabandyti ir sužinoti – veikia ar ne, tinka wholesale jerseys China ar ne, интернете verta ar ne.

Palangoje susidūriau su žodžiu „neįgalus“ akis į akį. Stebėjausi, gėdijausi, bijojau, abejojau, buvau aklas ir kurčias. Ten prasidėjo mano antrasis gyvenimo universitetas. Ten stebint (ir stebintis) save bei kitus likimo brolius bei seses ir apsisprendžiau – reikia cheap jerseys dalintis visomis žiniomis ir patirtimi.

Būtent su žinių ir patirties stoka susidūriau pirmiausia. Tai mane labiausiai glumino ir stebino. Nei personalas, nei tokie kaip aš, neturėjo normalios, objektyvios informacijos. Visi spėliojo arba buvo klaidinami. Sąmoningai, ar ne,  jau nebesvarbu. Svarbu, kad nebuvo normalios, aiškios ir konkrečios informacijos – kas su manimi atsitiko, kas vyksta dabar ir kas bus ateityje. Tai yra esminiai klausimai kuriuos užduoda 99,9% pakliuvusių į panašią situaciją. Ji vadinasi – TAPAU NEĮGALIU.

Neigalus.info | apie negalią ir galias

↑ Grab this Headline Animator

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *