Pasikeisk.lt – pasikeitė :)

Pasidalinsiu trumpa žinute – juokinga, linksma ir visai nereikšminga, tačiau…

Ankstesniame straipsnyje rašiau apie „bendravimą“ su pasikeisk.lt svetainės administratoriumi – p. Laimonu. Nereikšmingas faktas ir tiek. Tačiau buvau susikūręs paskyrą šioje svetainėje siekdamas atrasti susidūrusių su panašiomis problemomis kaip ir aš, užmegzti pažinčių bei pasidalinti patirtimi bei informacija. Ir ką Jūs manote….. kažkaip dingo tas  mano sukurtas vartotojas…. 😉 Nei vartotojo vardo sistema randa, nei slaptažodis tinkamas nei el. pašto adresas panaudotas registruojantis priimtinas. Žodžiu mane „padarė“ adminas 🙂

Pasirodo ir čia reikia daryti tai ką „galima“ – bendrauti „taip“, „tada“, „su tuo“ ir ne kitaip. Kažkoks nukvakęs reikalas, suskystėjimas akivaizdus 🙂 Gaila tik tų kelių bendraminčių kurie dėl savo nežinojimo (tiesiog neturi įgūdžių kaip naudotis el. paštu) prarado kontaktą su manimi o aš su jais (rašinėjo žinutes sistemoje o ne į el. paštą).

Na ir trach – tibi dach tibi doch – tegu jie keičiasi ir toliau. Kad tik kas juos atpažintų ir nesumaišytų…. Juk taip greitai besikeičiant gali ir savęs vieną rytą neatpažinti. O kas tada?

Papildymas 2011-06-03

Turėjau nuostatą šios istorijos daugiau neliesti, tačiau… El. paštu mane pasiekė keli komentarai šio įrašo tema – į viešumą jų nepraleidau dėl paprastos priežasties – jų turinys neatitinka jokių etikos, estetikos ar padorumo normų. Tai tiesiog užgauliojimai ir bandymai išprovokuoti viešą ir visiškai primityvų ginčą. Nesiruošiu gaišti savo brangaus laiko tokiems dalykams. Tačiau labai apmaudu, kad aukščiau minėtos svetainės vardu prisidengę asmenys stengiasi bet kokia kaina išprovokuoti konfliktą. Akivaizdu, kad likimas šiuos žmones suluošino ne tik fiziškai.

Citatos – „Jei toks kietas, tai ko komentarus trini :)“, „Suds gaunas, ane kai paciaqm reikia galva pasukt :)“ arba „Tu turbut neturi daugiau ka veikti, kap prie pasikeisk.lt kabinetis“ slimming tablets that work. Autoriai beje anonimai 🙂

P.s. Beje įdomi detalė – registruodamasis šiame puslapyje nenurodžiau jokių mano asmeninę informaciją galinčių atskleisti detalių, anonimiškai. Todėl man kilo klausimas – kaip visiškai anoniminis profilis buvo susietas su manimi? Atsakymas paprastas – teko apsikeisti privačiomis žinutėmis su keliais šio puslapio lankytojais. Jose nurodžiau ką aš veikiu (savo tinklaraščio adresą).  Tada mano paskyra ir išnyko….

Išvadą pasidarykite patys 😉

Neigalus.info | apie negalią ir galias

↑ Grab this Headline Animator

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *