Kas gali statyti automobilį neįgaliems skirtose vietose?

Kaip daugelis neįgaliųjų taip ir aš susidūriau su problema statant automobilį neįgaliems skirtose vietose – jos būna užstatytos automobiliais be leidimų, be lipdukų, be statymo kortelės. Nusprendžiau galų gale surinkti visą viešai pateiktą informaciją ir rasti konkretų ir vienareikšmišką atsakymą į šiuos klausimus, o savo surinktą medžiagą būtinai skelbsiu periodiškai nelaukdamas visų tarnybų atsakymų bei komentarų.

NORIU SUŽINOTI:

a) Kas turi teisę statyti automobilį neįgaliems skirtose vietose?

b) Kaip turi būti pažymėtas automobilis kuriam leidžiama stovėti neįgaliems skirtoje vietoje?

c) Kokie dokumentai (leidimai, pažymėjimai, kiti skiriamieji ženklai) turi būti pateikti gerai matomoje vietoje automobilio viduje ir išorėje?

d) Kokias sankcijas numato kelių eismo taisyklės už šį pažeidimą?

e) Kas atsakingas už šių vietų priežiūrą – privalo pasirūpinti, kad naudotųsi tik šią teisę turintys vairuotojai?

f) Į ką kreiptis susidūrus su tokiu pažeidimu – 112 ar kt. spec. tarnybos?

Jeigu Jums teko susidurti su šia problema ir esate „patyręs“ bei turite tikslios informacijos šia tema – pasidalinkite. Taip padėsime vieni kitiems. Taip tarp tų kuriems skirtos šios vietos ir kurie negali jomis naudotis rasis daugiau supratimo ir viliuosi tolerancijos. Rašykite šiuo el.pašto adresu – info@neigalus.info.

P.s. Artūro Račo tinklaraštyje užtikau diskusiją šia tema – netingintiems skaityti siūlau apsilankyti čia – http://racas.lt/neigaliejilt-as-prisijungsiu/

Bus daugiau

Neigalus.info | apie negalią ir galias

↑ Grab this Headline Animator

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *