a.a. Linijui Jagminui

Sveiki.

Šiandien pasiekė žinia, kad vakar vakare mirė gydytojas neurochirurgas Linijus Jagminas. Teko susidurti su šiuo mediku – šis gydytojas mane operavo. Reiškiu nuoširdžią užuojautą jo artimiesiems bei noriu pakviesti kitus šio garbaus mediko gydytus pacientus pareikšti paskutinę pagarbą aplankant velionį. a.a. L. Jagminas pašarvotas Kaune, A. Juozapavičiaus pr. 1, UAB „Rimtis“ laidojimo rūmuose.

Ilsėkitės ramybėje Gerbiamas Gydytojau. Ačiū Jums už Jūsų pagalbą mano traumos dieną.

Esu Jums dėkingas, nes tik Jūsų dėka šiandien esu gyvybingas ir pajėgus pasirūpinti savimi bei artimaisiais.

Neigalus.info | apie negalią ir galias

↑ Grab this Headline Animator

28 atsakymai į“a.a. Linijui Jagminui”

 1. Šio profesionalaus chirurgo, Linijaus Jagmino dėka, aš vėl galiu vaikščioti, nors ir diagnozė buvo, kad negalėsiu daugiau vaikščioti niekada. Linijus padarė stebuklą už kurį aš jam būsiu dėkingas visą savo gyvenimą.
  Užuojauta šio nuostabaus žmogaus artimiesiems, ilsėkitės ramybėje Linijau.

 2. Vidmantas

  Tai buvo Gydytojas iš didžiosios raidės. Dar prieš keletą dienų ruošiausi eiti pas jį konsultacijos… Tik jis man kėlė didžiausią pasitikėjimą, tik jis sugebėjo mane padrąsinti, tik jo dėka šiandien aš galiu vaikščioti. Ilsėkis ramybėje, mūsų Daktare…

 3. Noriu pareikšti užuojautą artimiesiems, tai buvo žmogus iš didelės raidės, auksinių ranku žmogus, tik jo dėka aš vėl galiu vaikščioti. Ilsėkitės ramybėje.

  • Noriu pareikšti užuojautą didžiai gerbemo LINIJAUS JAGMINO šeimai ir artimiesiems.
   Šio nuostabaus daktaro dėka galiu šendien džiaugtis, kad aš vaikštau, kaip ir didžiausia dauguma Jo pacientų. Dar ilgai minėsime Jo vardą mintyse dėkodami už naują gyvenimą, už Jo atsidavimą savo darbui ir rūpestį kiekvienam pacientui, žmogiškumą. Negalėjau patikėti šita mūsų visų netektimi. Jo vardas žinomas pasaulyje už Jo nuostabių rankų profesionalumą. Man visą laiką bus per maža padėkos žodžių šiam nuostabiam ŽMOGUI – DAKTARUI už suteiktą naują gyvenimą.
   Lai būna Jam lengva žemelė ir ramybė.
   Su pagarba pacientė.

 4. Kai Kauno dienoje radau užuojautą, tikrai apėmė liūdesys. Jis prieš 16 metų man išgydė rimtą kaklo traumą. Labai gaila, toks šiltas ir geras žmogus ir GYDYTOJAS. Užuojauta šeimai.

 5. Gaila, taip netikėtai…profesionalus chirurgas, paprastas žmogus…

 6. Nuoširdi užuojauta šeimai. Labai liūdna žinia 🙁 Džiaugiuosi, kad mano sveikata pasirūpino šis gydytojas ir toliau galiu džiaugtis gyvenimu Jo dėka. Visada prisiminsiu ir minėsiu šį Žmogų su didele pagarba ir šilčiausiais žodžiais. Būtinai nueisiu atsisveikinti ir dar karta tyliai padėkoti.

 7. pacienete

  Nuoširdi užuojauta šeimai. Tai buvo be galo nuostabus gydytojas, kuris mane prieš 5 metus pastatė ant kojų tiesiogine prasme. Gaila, kad praradome gerą specialistą, kuris buvo tiesiog žmogus…Ilsėkitės ramybėje Gerb. L.Jagminai.

  • Nuoširdžiausias AČIŪ. Tai DAKTARAS, iš didžiosios raidės, nuoširdžiausia užuojauta šeimos nariams, tiek daug dar neatliktų darbų. Ilsėkis ramybėje Gerb. Daktare Linijau Jagminai.

 8. Labai liūdna žinia. Tokių žmonių reta. Mes jam labai dėkingi.
  Pagarbiai, su didžiausia užuojauta
  Norvaišų šeima

 9. Virginija

  Labai gaila. Buvau konsultacijoje pas šitą gydytoją aš, paskui ir vyras. Nuostabus Daktaras. Tokių tik vienetai. Labai netikėta, nes vos prieš porą mėnesių (tada pas jį lankiausi) buvo toks aktyvus, gyvybingas. Verkiu tiesiog. Va kokių gydytojų šaliai taip reikia. Ilsėkitės ramybėje, Daktare. Sukalbėsiu maldą.

 10. Nuoširdi užuojauta šeimai.Liūdna žinia. Netekom puikaus gydytojo, daugeliui suteikusio naują viltį.Dar šį rugsėjį man suteikusio galimybę vaikščioti.

 11. Nuoširdžiai užjaučiame šeima ir artimuosius. Ilsėkis ramybėje didžiai gerbiamas Linijau.
  Visi mes esame laikini svečiai šioje žemėje. Sunku suvokti, kad jo nebėra.
  Kelmė-Tytuvėnai
  Regina, Antanas, Ligita su šeima.

 12. Širdį suspaudė išgirdus šią žinią. Gerbiamas daktare ilsėkitės ramybeje. Širdingai dėkoju už visą rūpestį ir supratimą.
  Artimiesiems noriu pareikšti užuojautą netekus artimo žmogaus, o Lietuvos medicina prarado PASIŠVENTUSĮ savo amatui ir žmonėms gydytoją.

  Su didžiausiu dėkingumu ir skausmu M.Z.

 13. Labai didelis ačiū gerbiamam DAKTARUI Linijui Jagminui už išgelbėtą gyvybę mano anytai gydytojai onkologei dar 1990 m. Tik jis pasiryžo tuo metu operuoti supūliavusi stuburo torakalines dalies slankstelį. Nors prieš operaciją anesteziologė labai nustebo, kad esant pakilusiai temperatūrai, pacientė bus operuojama. Tačiau gydytojas pasakė, jei temperatūra neviršys 40C operuosim. Ir ji pasveiko. Liko be galo dėkinga gydžiusiam daktarui, visada jam dėkoja. O sulaukusi 84 m. ir pradėjus labai skaudėti kaklą, daktaras leido vaistus, sakydamas operuoti jau negalima, bet tie vaistai jai puikiai padėjo ir jau 2 metai, kaip ji skausmą užmiršusi. Tai nuostabus gydytojas, puikus žmogus, niekada neteko matyti jo pakėlusio balsą, visada sugebėdavo nuraminti susidariusią situaciją.
  Tuo metu palatoje gulėjo ir kranistė iš Jonavos, nukritusi iš 5 aukšto, su sulūžusiu stuburu ir ranka. Ir mūsų akyse, po be galo sudėtingos operacijos, kai ryte daktaras sako “pirmą kartą suabejojau, ar rasiu gyvą, ar mirusią“ , praėjus ilgam gydymo laikui, ji pradėjo vaikščioti. Mes lankytojai visi verkėm.
  Tai tikri stebuklai, kurių gydytojas per savo gyvenimą padarė tikrai daug.
  Neurochirurgijos klinikos darbuotojai ne vienas jį vadino švelniai “Tėvuku” ir verkia tikrai ne vienas… Mums labai jo trūks, jo jumoro, ramaus tono, gero nuoširdaus patarimo.
  Labai gaila, kad mirtis pakirto taip netikėtai, taip anksti…

 14. Užuojauta žmonai, sūnui Mantui, Neurochirurgijos klinikos kolektyvui bei visiems nuostabaus daktaro a.a. LINIJAUS JAGMINO gydytiems ir išgydytiems žmonėm,kurių Lietuvoje per šio nuostabaus gydytojo, drąsiai galiu sakyti, savo srities GENIJAUS, medicininę praktiką priskaičiuotume ne šimtus, o tūkstančius.
  Stuburo neurochirurgo a.a.L.Jagmino pavardė daugumai stuburo traumas patyrusių žmonių buvo tarsi laimingas bilietas į antrą gyvenimą. Žinojome, kad, jei operuos JIS, bus atlikta viskas,kai kas įmanoma ir dar daugiau. Jis gydė remdamasis naujausiais neurochirurgijos mokslo pasiekimais. Deja, vien to neužtenka pasiekti tokiam profesionalumui, kuriuo garsėjo gerbiamas DAKTARAS. Tikrai žinau ir jaučiau tą visą laiką bendraudama su juo – JIS buvo DIEVO apdovanotas žmogus ir dalijosi tomis dovanomis ne tik su artimaisiais, kolegomis bei ligoniais, „savo ligoniais“.
  Širdis plyšta iš skausmo pagalvojus, kad jau nematysime Jo šypsenos, negirdėsime Jo ramaus, optimistiškai nuteikiančio, balso, nebūsime gydomi Jo stebuklingų rankų prisilietimo…
  Dėkingi buvome, esame ir būsime DAKTARUI a,a, Linijui Jagminui. Dar kartą nuoširdūs padėkos bei užuojautos žodžiai daktaro šeimai…

 15. Labai gaila, Gydytojau, kad Jūsų nebėra, visuos mano dideliuos skausmuos Jūs mane padrąsindavot ir nuramindavot. Jūsų stebuklingos rankos mane išvadavo iš kančių, šiandien aš vadovaudamasi Jūsų patarimais, gyvenu pilnavertį gyvenimą, aplakydavau Jus reguliariai, kas pusmetį, Jūs visada mane pralinksmindavot, pasakydavot paguodžiančių žodžių, Jūs prižadėjote, kad liga pasitrauks ir Jūsų pažadas išsipildė. Labai brangus man likote atminty, ilsėkitės ramybėje, AMEN.

 16. Su gilia užuojauta.Tikrai labai gaila gero GYDYTOJO.Visada būdavo gera su juo beddrauti,buvo linksmas,visada su jumoru,niekad neatsakydavo priimti be eilės.Klausimas,ar dar atsiras kitas toks Liniukas.Ilsėkis ramybėje,mielas GYDYTOJAU.Rojui irgi reikia gerų žmonių.

 17. Aivar ir Laimutė Vellemaa

  Tai be galo skaudi žinia visai mūsų šeimai. Taip susiklostė likimas, kad man ir mano mamai teko kreiptis pagalbos į šį nuostabų gydytoją. Gerb. Jagminas grąžino mums gyvenimo kokybę, leido pamiršti apie buvusias negales visiems laikams. Jau trečius metus po stuburo operacijos jaučiuosi visiškai sveikas, o mano mama, Laimutė, jau 13 metų laksto kaip šešiolikinė, sakytų daktaras.
  Prisimenu kiekvieną akimirką su šiuo nuostabiu žmogumi. Mačiau jį tik keletą kartų, bet prisimenu viską ką sakė, patarė, nurodė daryti, kaip juokavo, šypsojosi, mokėjo suteikti vilties ir tikėjimo, kad viskas bus gerai.
  Nuoširdžiausia užuojauta šeimai, draugams ir visiems jo pacientams.
  Ačiū Daktare.

 18. AČIŪ šiam daktarui tariu dažnai, jis 2 kart operavo man kaklą. Žemai lenkiu galvą JO profesionalumui…
  Užuojauta artimiesiems…

  • Didžiausia netektis lietuvos medicinai.Tokio pasišventimo savo profesijai ne tampama ,bet gimstama.Lenkiu galvą jo profesionalumui.Ilsėkis ramybėje brangus gyytojau,o artimiesiems nuoširdžiausia užuojauta.

 19. Elena ir Antanas

  Netikėta žinia tiesiog negalim patikėti. Dižiulis liūdesys apėmė. Ilsėkitės ramybėje. Užuojauta artimiesiems.

 20. Gerb, Gydytojau…Jus palietė tamsa ranka vėsia, dabar jokia užuojauta neguodžia, nebent viltis, kad neišnyks dvasia, kad liks darbai, sumanymai ir žodžiai…
  Nuoširdi užuojauta artimiesiems…

 21. lina ir antanas

  Labai liūdna dėl tokios netekties. Užuojauta artimiesiems. Prieš mirtį teko bendraut su šypsena išlydėjo palinkėjo sveikatos. Pasirodo jam jos labiau reikėjo. Po savaitės mirė. Ilsėkis ramybėje. Prienai.

 22. Viktorija

  Kūčių vakarą širdį suspaudė žinia išgirdus apie gerbiamo DAKTARO LINIJAUS JAGMINO netektį. Kas pusmetį reguliariai lankiausi po stuburo traumos.Prisimenu kiekvieną vizito akimirką su šiuo NUOSTABIU ŽMOGUMI. Liūdžiū dėl netekties.
  Gerbiamas DAKTARE, ilsėkitės ramybėje. Širdingai dėkoju už rūpestį ir supratimą.
  Reiškiu užuojautą DAKTARO LINIJAUS JAGMINO artimiesiems,draugams ir pacientams kuriems suteikė viltį ir tikėjimą.
  Viktorija,
  Kaišiadorys

 23. Sužinojau, kad netekome…..puikaus gydytojo, nors ir pavėluotai tačiau noriu pasakyti, kad ŠI ryški asmenybė darė stebuklus ne tik savo sugebėjimais ir profesionalumu, bet ir širdies gerumu ir meile kiekvienam pacientui. Stiprybės Gerb. Gydytojo artimiesiems.(Buvusi pacientė)

 24. Su ašarom akyse Jus prisimenu ir myliu kaip daktarą, kolegą, žmogų. Ilsėkitės ramybėje, ir saugokit, globokit mus iš anapus. Kaip ir visada mus paguosit, padrąsinsit, pajuokinsit…

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *