Su šventėmis Mielieji!

Sveiki,

Noriu pasveikinti Jus artėjant šventėms. Pabūsiu nesuprastas, bet imsiu ir suabejosiu jų tikrumu – koks velnias sugalvojo visą šitą fiestą nežinau, tačiau akivaizdu, kad ji užima labai svarbią žmogaus gyvenimo dalį. Ne veltui tai vadinama Metų švente – KALĖDOMIS.  Kokia šio žodžio prasmės sąsaja su pačia švente nežinau. Tačiau žinau, kad tai šioje katalikiškoje šalyje yra numero uno. Nuo mažens diegiama, kad kažkas prieš kelis tūkstantmečius buvo nužudytas dėl visų žmonių atpirkimo (ar kažkaip panašiai) ir dėl to reikia švęsti to žmogaus (nors ir dėl to ginčijamasi) gimimo ir mirties dieną. Dabar rašau apie gimtadienį. Žmogaus (?) vardu Jėzus gimtadienį gruodžio 24 d. (o gal 25?). Šio žmogaus (?) gimtadienis pavadintas KALĖDOMIS. Kodėl? Nėra jokio normalaus atsakymo į šį klausimą. Kodėl didelė žmonijos dalis švenčia KŪČIAS, KALĖDAS o ne gimimo dieną? Kodėl tiek daug žmonių švenčia? Kodėl reikia įskiepyti vaikams šią šventę kaip METŲ ir PRIVALOMĄ? Nežinau. Tik žinau, kad nuolatinis kodėl veda „ant laužo“. Viduramžiais tiesiogine šio žodžio prasme, o dabar perkeltine.

Tačiau kalbant apie turinį negaliu burnoti – taip ritualai gražūs, bendražmogiški – susirinkti visiems, dovanoti dovanas vienas kitam, rodyti prielankumą bei dėmesį. Beprotišku greičiu lekiančios dabarties kontekste tokios atokvėpio akimirkos yra logiškos ir prasmingos how to lose weight fast. Suprantu, sutinku bei pritariu.

Todėl noriu Jus visus pasveikinti su gimtadieniu žmogaus (?) kuris katalikiškąją pasaulio dalį privertė švęsti savo gimtadienį tokiu masteliu! Long live the king!

Tegu tik bus ką sveikinti, ką apkabinti ir prie ko priglusti. O proga – kad ir Jėzaus gimtadienis.

Smagaus šventimo!

Neigalus.info | apie negalią ir galias

↑ Grab this Headline Animator

Vienas atsakymas į“Su šventėmis Mielieji!”

  1. Ačiū,Audriau,už sveikinimus.Ne dėl kokios nors pareigos,o visai nuoširdžiai norisi tau irgi palinkėti gražaus pabuvimo su mylimais žmonėmis,ir kad bent sekundei pajustum šventinę nuotaiką.Juk Gimtadienis tik karta metuose…

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *