Dar viena „labai reikalinga“ internetinė radijo stotis (papildyta 2013-03-13)

Sveiki,

Internete radau dar vienos internetinės radijo stoties skambiu pavadinimu puslapį – Sveikatos radijas. Ankstesniame rašinyje apie Neįgaliųjų radijo idėją teigiau, jog panašios iniciatyvos yra sveikintinos tačiau dažniausiai baigiasi tyla. Nes įgyvendinant šias idėjas remiamasi tik entuziazmu ir deja dažniausiai (sąmoningai ar ne nežinau) neįtraukiant profesionalų. Tačiau profesionalai ir veiklos esmė – muzika ir informacija  pagal pasirinktą formatą yra antraeiliai ar net toliau esantys dalykai. Svarbiausia, kad tave „laikintų“ FB. Tokiu būdu surinkus auditoriją yra skelbiami konkursai, kitos rinkodaros priemonės ir taip gaunama nauda (pelnas). Suprantu tai kaip logišką komercinę veiklą siekiant pelno. Nieko čia smerktino, tai visiškai normali, įstatymus atitinkanti nuostata – savo veikla siekti pelno. Tačiau atkreipiu dėmesį į žodžius SAVO VEIKLA. Štai čia ir prasilenkiama su šia nuostata. Juk radijo veikla išreiškiama garsu, ne „laikais“. Todėl man žiauriai keista, kaip netransliuojanti radijo stotis Sveikatos radijas „patinka“ tokiam dideliam kiekiui žmonių – 1.187 patvirtinimai, kad ji PATINKA. Kaip Jūs gerbiamieji sugebėjote ją išgirsti ir pamilti?

Sveikatos radijas puikus to pavyzdys – tai internetine radijo stotimi save pristatanti iniciatyva kurios autoriai viešoji įstaiga „Kūrybinių galimybių centras“ (įm. kodas 126224113). Nepažįstu jų, nebendravau ir kažin ar bendrausiu, tačiau šis skambus pavadinimas pateikęs net savo misiją, šiuo metu sloguoja o gal jau ir anapilin išėjęs…

Kad būti objektyviu pateikiu nuorodas kurios „mirę“ – http://www.radijas24.lt/radija/europa/sveikatos-radijas-i63 arba http://www.sveikatosradijas.lt/grotuvas/klausyti.html. Abi nuorodos kurias paspaudus turėtume išgirsti sveiką gyvenimo būdą propaguojančią muziką (nors manau tokios tiesiog dar niekas nesukūrė) tyli.

Tačiau idėja verta dėmesio. Ypatingai kai jos steigimui galėjo būti panaudota ir spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo lėšos (tai valstybės lėšos, t.y. mokesčių mokėtojų pinigai) – žiūr. foto

Sveikatos radijo, interneto puslapio fragmentas su Spaudos, radijo, televizijos rėmimo fondo logotipu

Sveikatos radijo, interneto puslapio fragmentas su Spaudos, radijo, televizijos rėmimo fondo logotipu

 

 

 

 

 

 

 

 

Papildyta 2013-03-13

Šiandien patikrinau dar kartą Sveikatos radijo transliaciją ir štai pasikeitimai – nuoroda ankščiau „tylėjusi“ (http://www.sveikatosradijas.lt/grotuvas/klausyti.html) šiandien jau veikia – radijas „eteryje“. Antroji nuoroda (http://www.radijas24.lt/radija/europa/sveikatos-radijas-i63) ir šį kartą „nesugrojo“ – mano naudojamas grotuvas (Foobar2000) tylėjo bandant visas tris puslapio pateiktas nuorodas.

Neigalus.info | apie negalią ir galias

↑ Grab this Headline Animator

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *