Nauja valstybinė šventė – Mažų milžinų diena (MMD)

Tegu nuskambės žiauriai tačiau realiai – „kaklinių“ giltinė dirba. Šienauja? Ne! Ji renka derlių. Nes dažniausiai bičai savo noru šokinėja galva žemyn į vandenį ten kur reiktų tiesiog įbristi. Ramiai, oriai, išdidžiai atstačius „pasididžiavimą“ į priekį. Nenumaldomas noras įslysti į vandenį su kuo mažiau purslų atrodo elegantiškai arba herojiškai. Todėl jie šoka. Tačiau kartais nebeatšoka, susminga, neiškyla. Taip gimsta nauja socialinė grupė – „šeinikai“, „kakliniai“, „juosmeniniai“ ir dar velnias žino kaip vadinami.

Didesnė jų dalis sėda į vežimėlį ir tampa NEĮGALIAIS. Mažas ekskursas – buvau Akropolyje nusipirkti mobilaus interneto pakuotę. „Išeinant“ iš Akropolio, pro lauko duris užmečiau akį į  savo atspindį, nes retai tenka save pamatyti „visu ūgiu“. Pasakysiu atvirai – vaizdelis ne koks. Ne žmogiškas, ne natūralus, neįprastas. Supratau, kad po beveik (liko 1 mėnuo) 4 metų vežimėlyje aš vis dar neapsipratau, kad aš esu kitoks – nebe žmogas, o invalidas, šiuolaikiškai neįgalus. Sąmoningai priskiriu save invalidams nes neįgaliu nesijaučiu (mane vis dar stebina mano paties vaizdelis, na ir kol kas galiu viską ko prireikia).  Vaizdelis stebina, nes aš nesijaučiu KITOKS. Aš TOKS PAT. Tik kiti nemato to kaip aš jaučiuosi. Jie mato mano atspindį. Ratukuose go to this web-site. Nenatūralų. Nes tokia žmogaus būsena ne prigimtinė. Ir tik nuo mūsų visų vidinės santvarkos priklauso ar KITOKIE krenta į akis, ar jie šokiruoja. Todėl šiandien skaitydamas nete apie eitynes Vilniuje, Gediminkėj  natūraliai save mačiau eisenos priekyje. Nes manęs didelė visuomenės dalis bijo, aš ją šokiruoju. Keista. Pagal Gražulį, aš „ratuotas pyderas“, nes aš kitoks. Hm būtų įdomi akistata – aš kolonos priekyje ir prieš mane Gražulis rėkiantis „vyrai, už Lietuvą“ ar „pyderų  aukso amžius“ (ko gero netiksli citata). Mano haliucinacijose jis yra apokaliptinė būtybė.

Grįžtu į realybę. Manęs nejaudina kiek šią vasarą nusilauš sprandą. Kiek iš jų išgyvens ir kiek mirs. Tuo nesistebi niekas. Kaip kad nekeista jog kasdien miršta aibės žmogų. Tiesiog jų mirtis manęs neliečia. Kaip kad ir mano galas bus tykus ir nepastebimas (nes pageidauju būti sukūrentas su man mieliausiais aksesuarais ir jokiu būdų nesupiltas į vazą, o išbarstytas pavėjui). Man tiesiog „niežti“ kiek iš tų naujų „šoklių“ taps INVALIDAIS ir kiek NEĮGALIAIS. „Niežti“, nes matau, kad mūsų visuomenė yra neįgali. O invalidais tampa mažuma. Todėl šiandieną, sau pasiskelbiau MAŽŲ MILŽINŲ DIENA. Diena kai mažuma dominuoja ir dauguma jų bijo*. Bijo, nes „nichriena“ nesupranta, o tai kas nesuprantama visada atrodo baugiai.Roblox HackBigo Live Beans HackYUGIOH DUEL LINKS HACKPokemon Duel HackRoblox HackPixel Gun 3d HackGrowtopia HackClash Royale Hackmy cafe recipes stories hackMobile Legends HackMobile Strike Hack

*Kaip oligarchų, lobistų ir kitų ne visai suprantamų „…pistų“.

Neigalus.info | apie negalią ir galias

↑ Grab this Headline Animator

Vienas atsakymas į“Nauja valstybinė šventė – Mažų milžinų diena (MMD)”

  1. joo idomiai apie neigalius ir invalidus, sedziu jau daugiau nei 14 metu, bet turbut esu daugiau invalidas nei neigalus ir iki siol nezinau kaip pereit i kita lygi.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *