Neįgalus glamūras

Prieš kelias dienas lankiausi Kauno Akropolyje, banke. Kaip ir daugumoje atvejų šį kartą taip pat klaidžiojau kol radau laisvą vieta skirtą neįgaliems. Pastačius automobilį prie įėjimo greta manęs automobilį pastatė ne bet kas – glamūras nužengė nuo žurnalų viršelių ir lengva eisena praėjo pro mane. Neišturėjau nesugėdijęs ponaičio – pamaniau, kad jau taip akivaizdžiai negarbingai nederėtų elgtis. Deja šis ponas burbtelėjęs, kad „ne visi akivaizdžiai neįgalūs“ nuskuodė į vidų. Aš gi susirinkęs vežimėlį įšokau į jį ir su dukra ruošiausi mauti vidun, kai netikėtai, iš nugaros prie manęs palinko parfumerijos ir kosmetikos kvapų mišinys. Pasukęs galvą visai greta savo veido išvydau palinkusios žmogystos tamsiai rudą veidą. Pasidarė labai nejauku. Brrrr… pamaniau mane puls. Bet ši gyvastis teištarė kažką apie „vėžį“, „nematomą negalią“ ir bandė lyg ir teisintis. Prisipažinsiu pasijutau nejaukiai. Todėl sulinksėjęs galva nėriau iš ten. Iš tolėliau supratau kas ta žmogysta bandžiusi pasiteisinti kodėl neįgaliems skirtoje vietoje pastatė neįgaliojo lipduku nepažymėtą automobilį. Tai buvo „glamūrna“ būtybė nužengusi nuo žurnalo viršelio.

Žemiau matote automobilio markę, valst. numerį ir galinį stiklą nepažymėtą lipduku leidžiančiu statyti automobilį neįgaliems skirtoje vietoje.

Neigalus_glamuras_auto_fotoSiūlau žaidimą – atspėkit kas ji, toji būtybė?
Sufleruoju – dantukų fėja kuriai kažkada serenadas traukė lietuviškasis Chris De Burg (berods jis yra dainos „Lady in red“ autorius).

 

 

 

 

Neigalus.info | apie negalią ir galias

↑ Grab this Headline Animator

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *