Autorius

BIO:

Audrius Kalvėnas, 44 metų, Ožiaragis. IT konsultantas, web dizaineris, kompiuterių technikas. Veiklos sritys – IT, Rinkodara, Reklama, Komunikacija. Pažeidimo tipas – kaklo slankstelių pažeidimai neriant į vandenį (C5,C6,C7, Asia-A)

Apie mane:

Vertinu kokybę – muzikoje, vyne, maiste, bendravime, partnerystėje, veikloje ir daugelyje kitų sričių stengiuosi atsirinkti tai kas brandu ir subtilu. Nesu šiukšliadėžė, todėl nenoriu į save krauti to kas paviršutiniška, tuščia, paika. Negaištu laiko bendravimui su man nepriimtinais žmonėmis, todėl dažnokai mane palaiko arogantišku. Bet tai apsauga, siena apsisaugoti nuo tuščių plepalų ir betikslio laiko gaišimo. Neturiu tiek laiko, kad galėčiau jį švaistyti tuščiai. Ypač dabar.

Iki traumos, paskutinius 5 metus darbavausi IT srityje – su komanda realizavome ne vieną e-projektą: kūrėme interneto svetaines, firminį stilių ir kitus identiteto atributus. Ilgą laiką dirbau kitiems, samdomu darbuotoju. Tačiau atėjo laikas kai supratau, kad tai ne visai man. Norėjosi veiksmų laisvės, didesnės sprendimo teisės, žinoma atsakomybės už savo veiksmus bei atitinkamų rezultatų. Todėl ėmiausi individualios veiklos. Ekonominio pakilimo laikotarpiu tai davė gerų rezultatų, tačiau atėjus nuosmukiui teko „susiveržti diržus“. Suvokiau, kad veikla „be ribų“ veda į pražūtį – manau reikia jausti saiką visame kame – darbe, išlaidose, poilsyje ir t.t. Nenorėjau ir nenoriu uždirbti visų pinigų – dideli pinigai veda prie didelių galvos skausmų. O aš noriu mėgautis kiekviena diena, džiaugtis matydamas savo mažylę, mėgautis bendravimu su artimaisiais. Suprantu, kad tai apriboja pasirinkimo laisvę, bet laisvė prasideda ne piniginėje.

Šis projektas be jokios abejonės traumos rezultatas. Tik po traumos pamačiau šį pasaulį (neįgaliųjų). Buvau aklas ir kurčias, nes nemačiau, kad yra tokia didelė socialinė grupė žmonių, kasdien kovojančių dėl išgyvenimo, geresnių sąlygų, savigarbos… Kiekvienas turi savo kovą. Būtent kovą. Nes bendrabūviu tai nepavadinčiau. Nors labai norėčiau būtent taip įvardinti santykį tarp neįgaliųjų ir įgaliųjų. Deja tenka patirti, kad neretai šių grupių atstovai neatitinka saviškės kriterijų, o gal ir priešingai – įgalus yra visiškai nepajėgus ne tik savimi pasirūpinti, bet ir apie kitus pagalvoti, o neįgalus yra atsakingas už keletą ar keliolika žmonių. Taip jau yra – negalia prasideda smegeninėje, ne suluošintose kojose, rankose ar kituose organuose. Galiu drąsiai teigti – esu laimingesnis už daugelį pilnaverčių (fiziologiškai) įgaliųjų.

4 atsakymai į“Autorius”

 1. Sveikas bratka 🙂
  Skaitau ir negaliu atsigėrėti! Puiki svetaine. Juolab, kad patyriau visaka apie ka perskaičiau. Linkiu sekmes. Jau žinau, kad būsiu dažnas puslapio lankytojas.

 2. Ačiū už tokį puslapį, linkiu sėkmės plėtojant ir randant bendraminčių.
  Gal žinote, kur yra dirbtuvės, kurios pertvarko automobilius į rankinį valdymą. Aktualu ir skubu, nes labai painus procesas atrodo… Žinom „Puntuką“, o ar yra kas Kaune, Šiauliuose?
  Būtų labai miela sulaukti gan greito atsakymo.
  Ačiū!
  Audronė

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *