Klausk specialisto

Dar viena iniciatyva kuri mano nuomone turėtu padėti suprasti – kas įvyko, vyksta ir vyks patyrus tokią ar panašią traumą. Ketinu pakviesti prisijungti keletą kompetetingų specialistų,kurie atsakytų į tinklaraščio skaitytojų klausimus. Tikslas – kuo aiškiau bei suprantamiau padėti suprasti ką daryti – kokius medikamentus vartoti, kokių ne, kokie gydymo metodai yra veiksmingi o kas yra bobučių „pletkai“, kokios procedūros padeda ir kokios gali pakenkti. Galų gale perspektyvų vertinimas. Tai sudėtingiausia. Tačiau tai labai svarbu patyrusiam traumą – ko tikėtis ir kam ruoštis. Nes netikslingai sugaištas laikas yra didžiausia netektis. Pirmieji keli mėnesiai ir metai yra patys svarbiausi, labiausiai įtakojantys tolimesnę gyvenimo kokybę. Tiek patyrusio traumą tiek jo artimųjų.

Pirmasis sutikęs prisidėti savo žiniomis, patarimais ar komentarais – Palangos reabilitacijos ligoninės vyriausioji reabilitologė Judita Daratienė (nuotraukoje).

Jeigu turite klausimų rašykite el. laišką adresu info@neigalus.info arba atsiųskite užklausą pasinaudoję žemiau esančia forma. Atsakysime Jums asmeniškai el. paštu. Taip pat atsakymus rasite temoje – Specialistų atsakymai

Dėmesio – autoriaus nuomonė yra subjektyvi ir padiktuota tik asmeninės patirties. Todėl nereikėtų jos vertinti kaip vienintelės teisingos.

Specialistų komentarai ar patarimai yra/gali būti bendro pobūdžio ir negali būti traktuojami kaip gydymo būdai. Tai tik informacinio pobūdžio pagalba. Dėl konkrečių gydymo būdų ar medikamentų tinkamumo siūlome kreiptis į atsakingus specialistus tiesiogiai.

Vardas (privaloma)

El. pašto adresas (privaloma)

Tema

Žinutė

Komentarai išjungti.